Vīriešu Elvi līga Latvijā – pienācis laiks finālam

26th maijs 2021 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Esiet sveicināti mūsu jaunākajā bloga rakstā par florbola norisēm. Šoreiz pievērsīsimies Latvijai. Jā, diemžēl spēles notiek bez skatītāju klātbūtnes. Tomēr ceram, ka drīz situācija uzlabosies vai vismaz valdība radīs adekvātus risinājumus, lai spēles varētu vērot klātienē un, iespējams, derēt uz tiem online kazino. Sākumā noteikti ierobežots skaits cilvēku. Bet ne par to šoreiz stāsts. Regulārā čempionāta kopvērtējums tagad ir skaidrs vīriešu Elvi līga Latvijā. Pirmās izslēgšanas spēles tiks aizvadītas no 28. līdz 30. maijam. Sieviešu līgā ir izspēlēti pusfināli, un ir pienācis laiks finālam. Plašāk par visu turpinājumā, būs aizraujoši.

Vīriešu Elvi līga

Vīriešu Elvi līga

Lekrings regulārajā sezonā uzvarēja ar 57 punktiem. Otrajā vietā ierindojās Apelsīns / Oxdog Ulbroka ar 48 punktiem, bet trešajā vietā FBK Valmiera ar 45 punktiem. Ceturtajā vietā esošā komanda Talsu NSS / Krauzers ieguva 41 punktu. Sezonas rezultatīvākais ar 53 punktiem bija Klāvs Jansons (no Ķekavas). Ķekava regulārajā sezonā ieņēma piekto vietu. Četrām apakšā esošajām komandām SK Pārgauja, FK Kurši, Bauska un RTU / Rockets sezona ir beigusies.

Play-off pāri
Lekrings (1) – Irlava / Avant (8)
Talsu NSS / Krauzers (4) – Ķekava (5)
Apelsīns / Oxdog Ulbroka (2) – Lielvārde / FatPipe (7)
FBK Valmiera (3) – Rubene (6)

Play-off spēles notiek ar labāko no trim sistēmām.

Sieviešu Elvi līga

Protams, dāmas mēs neapbižosim un pastāstīsim, kā viņām klājas. Latvijā tomēr ir ļoti spēcīgas meitenes – florbolistes. Tāpēc jo īpaši turam par viņām īkšķus un zinām, ka viss izdosies. Bet galvenais, lai pašām prieks un acīs deksme.

Rubene-1 un FK Ķekava nodrošināja vietas pusfinālā ar ceturtdaļfināla starpniecību, savukārt Rubene un Ķekavas Bulldogs / NND tos bija nodrošinājušas veiksmīgās regulārās sezonas dēļ. Pusfināli tika izšķirti nedēļas nogalē. Regulārās sezonas uzvarētāja Rubene uzvarēja divos mačos pret Rubene-1 (8-3, 8-1) un turpināja finālu. Otrajā pusfinālā Ķekavas Bulldogs / NND nodrošināja vietu finālā, uzvarot divos mačos pret FK Ķekava (6-3, 3-0).

Finālspēles tiks spēlētas ar labāko no trim sistēmām, un pirmā spēle tiks aizvadīta 5. jūnijā. FK Ķekava un Rubene-1 turpina bronzas maču, kas tika spēlēts 6. jūnijā.

Lai iegūtu plašāku informāciju, iesakām sekot līdzi Latvijas Florbola savienībai gan viņu mājas lapā, gan sociālajos tīklos. Tikmēr mēs varam just līdzi savai favorītkomandai. Diemžēl attālināti, bet labās domas un enerģija taču arī vibrē tālāk un nokļūst pie spēlētājiem. Spēlēm līdzi varat sekot Youtube kanālā ar nosaukumu ”Floorballtvlv”.