Talsu komandas jaunumi florbola pasaulē

17th jūnijs 2020 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Jāsaka, ka nu beidzot sporta pasaule kaut nedaudz ir iekustējusies. Protams, sporta pasākumi joprojām notiek bez līdzjutējiem vai ar ierobežotu skaitu. Tomēr notiek. Arī treniņi atsākušies normālā režīmā, ievērojot visus drošības noteikumus. Par to liels prieks. Ja runājam par florbolu, tad skaidrs, tur sezona atsāksies rudenī. Tomēr turpinājumā pastāstīsim Talsu komandas jaunumus. Precīzāk neliels info par Talsu komandas sporta spēlēm.

Talsu komandas jaunumi

Talsu komandas sporta spēles

Florbols ir tas sporta veids, kas notiek no rudens līdz pavasarim. Līdz ar to lielos vilcinos sporta atsākšanās šobrīd neietekmē florbola sacensības. Protams, prieks, ka atkal var atsākt trenēties ar komandas biedriem. Ja tā atskatās, kad šķiet, ka tas bija viens liels murgs, kuram nevajadzētu atkārtoties.

Tikmēr komandām ir iespēja sagatavoties jaunajai sezonai un kļūt tikai un vienīgi vēl spēcīgākiem. Jāizmanto šis laiks, lai izdarītu tās lietas, kurām parasti pietrūkst laika. Domājam, ka katrai komandai ir neizdarītas lietas gan spēlētāju fiziskajā sagatavotībā, gan komandas organizatoriskajos jautājumos.

Talsu florbola komanda šo laiku izmantoja, lai organizētu komandas sporta spēles. Jāsaka, ka šādi saliedēšanās pasākumi ir ļoti vērtīgi. Un te neiet runa par darba kolektīviem, bet arī par sporta komandām. Var jau šķist, ka viņiem arī ikdienā ir jābūt kā lieliskais komandai, kas otru saprot no pusvārda. Tomēr arī labākajās attiecībās ir nepieciešami randiņi, tāpat arī šķietami labām komandām vajadzīgi kopā būšanas pasākumi ārpus ikdienas.

Basketbols, izveicības uzdevumi, pikniks un citas aktivitātes sagaidīja FK Talsi spēlētājus pie Valdemārpils ezera. Noslēgumā norisinājās sup dēļu sacensības, kas arī ir kaut kas interesants. Ja vēl nav gadījies kāpt virsū uz sup dēļa, tad piedalīšanās sacensībās var būt patiesi izaicinošas.

Florbola faniem šajā vasarā iesakām pamēģināt florbolu ārā. Tas ir aizraujošs un dinamisks sporta veids, kas patīk gan meitenēm, gan puišiem. Atliek vien atrastu vietu un komandas biedrus.

Tas šajā reizē mūsu blogā ir viss! Ceram, ka sportā situācija tikai un vienīgi uzlabosies. Būsim veseli, spēcīgi, aktīvi un tiekamies jau cerams vēl labākos laikos.