Talsu florbola novembra ziņas 2019

18th novembris 2019 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Talsu florbola ziņas

Esiet sveicināta 2019. gada novembra ziņās par Talsu florbola klubu. Jāsaka, ka laiks ir nepielūdzams un steidzas vēja ātrumā. Šķiet, ka tikko tik beidzās vasara, bet jau florbola sezona rit pilnā sparā. Atskatīsimies uz jaunākajām ziņām un uzzināsim, kā sokas mūsu spēlētājiem. Tātad turpinājumā Talsu florbola jaunāko rezultātu apskats.

Talsu florbola ziņas novembrī

Talsi sakauj Irlavu

Mums liels prieks, ka ELVI florbolā līgā talsenieki pārliecinoši savākuvši Virslīgas debitandi Irlavas Avant komandu. Spēles gala rezultāts 8:3. Jāizceļ, ka uzvarētāju rindās 4 punktus guva Matīss Fogelis. Apsveicam viņu!

Zaudējums pret Cēsu Lekringu

Diemžēl Cēsu komandas Lekrings viesošanās Talsos mūsējai komandai neizvērtās līdz galam laba, lai gan līdz pēdējam puiši parādīja labu sniegumu. Spēles gaita izvērtās tiešām spraiga, jo vēl četras minūtes pirms pamatlaika beigās spēles rezultāts bija neizšķirts 3:3. Pēc tam gan viesiem izdevās rezultātu panākt savā labā, izcīnot uzvaru ar rezultātu 5:3. Jāapsveic Jorens Malkavs ar izšķirošo golu un realizēto soda metienu.

Māču atklāja talsenieki, kas jau otrajā minūtē panāca rezultātu 1:0. Precīzs bija Artis Raitums. Bet 8. minūtē Lekringa spēlētājs Kārlis Bulmeisters izcīnīja neizšķirtu 1:1. Pēc pirmā perioda stiprāki atkal bija talsenieki, panākot rezultātu 2:1. Otrā trešdaļa bija aizvadīta sausā, vārsargiem pilnībā nosargājot savus vārtus. Un kā jau minējām, četras minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts atkal bija neizšķirts ar rezultātu 3:3. Spēle saasinājās, kad Lekringam izdevās izpildīt precīzu soda metienu, panākot rezultātu 4:3. Ar to spēle vēl nebeidzās. Punktu pielika tas, ka talsenieki vārtsargu nomainīja pret sesto spēlētāju. Pusminūti pirms spēles beigām Lekrings guva piektos vārtus. Un tā spēle noslēdzās ar rezultātu 5:3 Cēsu Lekrings labā.

Par labāko spēlētāju Lekringa rndās atzīts vārtsargs Markuss Plūdums, kas šajā mačā atvairīja 15 no 18 pretinieku metieniem. Labākā spēlētāja balvu talsenieku rindās saņēma Jānis Škutāns. Viņš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Cēsu Lekringam pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 17 punktu un augstā 2. vieta. Savukārt Talsu komanda ar 14 punktiem ieņem sesto pozīciju.