Šveices superkauss – Cīrihē augusta beigās

26th augusts 2021 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Šveices Superkauss norisināsies Šveicē, Cīrihē, Saalsporthalle, 2021. gada 28. un 29. augustā. Sacensības tiks izspēlētas ar četrām sieviešu un vīriešu izslēgšanas spēļu pusfinālistiem no iepriekšējās sezonas. Sabiedriskā aptauja tika izmantota, lai noteiktu, kuras komandas sestdien tiksies pusfinālā.

Šveices superkauss

Šveices superkauss

Supercup 2021 pusfinālā būs jauns iepriekšējā superfināla izdevums gan sievietēm, gan vīriešiem. Tas bija sabiedrības balsojuma rezultāts. Sieviešu kategorijā 40,2 procenti sabiedrības nobalsoja par pāriem Kloten-Dietlikon Jets pret UHV Skorpion Emmental Zollbrück un Wizards Bern Burgdorf pret Red Ants Rychenberg Winterthur. Vīriešu vidū 42,1 procents nobalsoja par duēļiem starp Florbola Kēnizs pret SV Wiler-Ersigen un GC Unihockey pret UHC Alligator Malans.

Šveices “Unihockey” rīko Superkausu 2021 kā tā saukto lielo notikumu, tāpēc sporta hallē var atrasties vairāk nekā 1000 cilvēku. Tas būs pirmais lielākais pasākums kopš WFC 2019 ar skatītājiem. Visiem cilvēkiem ir jāuzrāda derīgs Covid sertifikāts, izņemot bērnus un jauniešus, kas jaunāki par 16 gadiem, sertifikāts nav vajadzīgs. Tā kā sporta hallē var iekļūt tikai cilvēki ar derīgu Covid sertifikātu, sejas maskas nav jāvalkā.

STARPTAUTISKA DRAUDZĪGA SPĒLE STARP SOMIJU UN ZVIEDRIJU

Kāds ir šo divu starptautisko spēļu mērķis? Vai jūs drīzāk izmēģināsiet jaunus spēlētājus vai veidosit galīgo informāciju par WFC 2020 2021. gada decembrī?

Mēs šobrīd testējam spēli un pielāgojamies. Jo tuvāk WFC, jo vairāk strādāsim.Mums ir arī paredzētas sacensības daudzās pozīcijās, kas nozīmē, ka būtībā visiem spēlētājiem šobrīd ir jāsacenšas visās situācijās, informē Zviedrijas komandas treneris Tomass Brotmans.

Šo spēļu mērķis ir uzzināt vairāk par mūsu spēlētājiem un, protams, pārbaudīt arī dažus jaunus spēlētājus, atbild Petteri Nykky, Somijas komandas galvenais treneris

Ko jūs sagaidāt no šīm divām spēlēm?

Es tiešām nezinu, ko gaidīt. Tas ir Niklass Nordēns un manas pirmās starptautiskās spēles kopā. Bet mēs patiešām vēlamies redzēt, ka mēs esam cienīgi pretinieki un ka mūsu  enerģija visu laiku ir maksimāla. Dažreiz nebūs kā gribās, bet tas nav vissvarīgākais. Vissvarīgākais ir tas, ka šajā gaidāmajā nedēļas nogalē visi patiešām darīs visu, norāda Tomass Brotmans un piebilst, ka Zviedrija pret Somiju būs ļoti aizraujoša spēle.

Man nav nekādu cerību uz spēlēm, izņemot to, ka es vēlētos redzēt, kur mēs šobrīd atrodamies. Turklāt, lai apkopotu informāciju par spēlētājiem, kā arī par taktiku, piekrīt Petteri Nykky.

Pirmā spēle tiks aizvadīta 2021. gada 12. augustā, bet otrā – nākamajā dienā, 2021. gada 13. augustā. Abas spēles tiks aizvadītas Eerikilā, Somijā.