Sports 2020. gadā nolikts uz pauzes

21st aprīlis 2020 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Esiet sviecināti, florbola fani un entuaziasti, šajā tiešām dīvainajā laikā, ko neviens ļaunākajos murgos nevarēja iedomāties. Citreiz šķeit, ka esam nonākuši kādā šausmu vai izdzīvošanas filmā. Bet ne vienmēr viss jāsaskata tikai drūmās krāsās. Daudziem šis laiks ir pavēris dažādas iespējas. Ir vairāk laika pabūt ar ģimeni, laiks palasīt sen nopirktu grāmatu vai noskatīties labākās latviešu filmas. Darāmā ir tiešām daudz, vajag tikai ļaut vaļu iztēlei. Arī sports šobrīd ir nolikts uz pauzes. Tāpēc mēs nekādus jaunumus nestāstīsim, vien atskatīsimies uz pēdējiem Talsu jaunumiem, par kuriem nepaguvām vēl pastāstīt.

Florbols uz pauzes

Sports uz pauzes

Turpinājumā pastāstīsim par Talsu florbola kluba pēdējiem jaunumiem. Bet tikmēr iesakām ielūkoties arī kādā interesantā rakstā par futbolu.

Talsu florbola kluba Facebook lapā varat atskatīties uz sezonas skaistāko golu jeb vārtu guvumu, ko izpildīja Andrejs Šķerbergs. Tiešām skaisti! Un jā, šis ir laiks, kad uz sporta notikumiem varam vien atskatīties – vecas, bet labas intervijas, labākās spēles, varbūt pat vērts ielūkoties kādā no olimpisko spēļu sacensībām. Savukārt sezonas otrajā vietā iekļuvis Toms Bitmanis, kurš no Armanda Budreikas piespēles lieliski pārspēj Kuršu vārtsargu. Arī šo video varat redzēt kluba Facebook lapā. Bet sezonas trešajā vietā Viestura Rubeņa izgājiens viens pret viens ar Jāni Salceviču. Tiešām iespaidīgi! Protams, arī šo video varat aplūkot viņu lapā. Diezgan smieklīgi, bet video atskatiem jums tagad ir krietni vairāk laika kā iepriekš. Toms Bitmanis ierindojies 4. vietā ar precīzu metienu pret Lielvārdes komandu. Tiešām vērts noskatīties. 5. vieta pienākās Marisam Bergmanim par lielisku pretuzbrukumu un lieliskiem pirmajiem vārtiem Virslīgā. Noskaties!

Tur pieejami lieliski spēles momenti līdz pat 10. vietai, par kuru mēs neuzspējām pastāstīt. Skaties un atceries!

Jāsporto arī pašiem

Šis nu ir tas laiks, kad nesnauž treniņu organizatoru. Ir tiešām milzīgs piedāvājums ar mājas treniņiem. Ja agrāk mājas treniņi nešķita nekas aizraujošs, tad tagad tie ir izraušanās no ikdienas rutīnas. Iesakām nosapraust sev konkrētas dienas un laikus nedēļā, kad nodarboties ar sportu, lai esiet vismaz kaut kādā režīmā. Piedāvājumā ir gan maksas, gan bezmaksas treniņi. Novērtējiet un izvēlieties īsto. Jo vasaras augumus taču neviens nav atcēlis!

Esam aktīvi cik vien likums šajā laikā ļauj un ar nepacietību gaidām sporta atgriešanos Latvijas un pasaules apritē! Varam iedomāties, kā cilvēki būs nocietušies apmeklēt spēles klātienē vai skatīties TV! Turklāt skatīties spēles, kas notiek šeit un tagad, nevies ierakstā. Ceram uz drīzu situācijas uzlabošanos!