Kopenhāgenas FC – Dānijas sieviešu čempiones

7th jūlijs 2021 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Kopenhāgenas FC tika titulētas par Dānijas sieviešu čempionēm, pēc tuvas spēles pret Orhūsas Floorbola Klubu TST79. Benløse FC pēc taktiskās spēles pret Frederikshavn Blackhawks kļuva par vīriešu čempioniem.

Kopenhāgenas FC

SIEVIEŠU FINĀLS

Gan Kopenhāgenas FC, gan Orhūsas FC komandas spēlēja spēcīgi aizsardzībā, un retie uzbrukumi, kas sākās sākumā, neradīja problēmas abiem vārtsargiem. Kopenhāgena pēc nervoza starta ieguva labāku dinamiku spēlei un vairākkārt nospieda Orhūsu. Pastāvīgais spiediens no Kopenhāgenas atmaksājās pēc 13 minūtēm, kad Klara Fjorder raidīja bumbu tīklā uz 1-0.

Pēc tam, kad otrā perioda sākumā Orhūsa bija iedzinējos, spēlētāji sāka sajust spēles garšu un sāka apdraudēt Kopenhāgenas vārtus. Tas deva pāris bīstamas iespējas, un vienu no tām izmantoja Kristine Sørensen, kas rezultātu izlīdzināja līdz 1-1.

Spēle jau gandrīz bija noslēgusies, bet atlikušās  45 sekundes ļoti labi izmantoja Klara Fjorde,kura raidīja bumbiņu vārtos, tādā veidā rezultāts kļuva 2-1.

Pēdējā periodā Orhūsam bija iespējas izlīdzināties, bet Kopenhāgena spēlēja gudri un spēja noturēt līderpozīciju ar Mariju Møller. Pēdējās divas minūtes Orhūsa riskēja un spēlēja bez vārtsarga. Diemžēl risks neatmaksājās un rezultāts noslēdzās 2-1, par labu Kopenhāgenai.

VĪRIEŠU FINĀLS

Benløse FC sāka spēcīgi un pēc divām minūtēm pārņēma 1-0 vadību pret Jakubu Lyskawa. Ekvalaizers nāca pēc 12 minūtēm, Deniss Torps guva vārtus. Benløse guva savus otros vārtus, izmantoja ļoti labu iespēju un raidīja bumbu vārtos. Benløse bija tuvu tam, lai pēc pāris minūtēm to padarītu 3-1, taču finišā trūka asuma.

Neskatoties uz lielo spiedienu no Frederikshavn Blackhawks, Benløse trešo periodu iesāka ļoti solīdi un Benløse Saimons Møllers guva savas komandas trešo vārtu guvumu. Tomēr pēc divām minūtēm uz to atbildēja Frederikshavns, kad Rasims Larsens raidīja bumbu aiz Emīla Brixager Benløse vārtu priekšā.

Pēc sešām minūtēm Benløse atkal izvirzījās ar divu vārtu pārsvaru, kad Matiass de Frī guva labu palīdzību no Saimona Mellera un panāca 4-2. Frederikshavns ieguva lielāku pārsvaru par bumbu un radīja dažas iespējas, bet Benløse vārtsargs bija gatavs spēlēt un cīnīties līdz galam. Pēc 14 minūtēm Benløse “Jakub Lyskawa” atkal guva vārtus un rezultāts nu jau bija 5-2. Taču tikai vienu minūti vēlāk Džonatans Velgaard samazināja pārsvaru līdz 3-5.

Neskatoties uz milzīgo spiedienu un spēlēšanu bez vārtsarga pēdējās 30 sekundēs, Frederikshavns neguva vārtus, tāpēc Benløse kļuva par Dānijas čempioniem ar 5-3 uzvaru.

Abi fināli bija ļoti aizraujoši, gan pašiem spēlētājiem, gan skatītājiem. Protams, liels gandarījums ir spēlētājiem, kuri guva uzvaru nesošos vārtus, kā arī komandām, kuras cīnijās līdz galam.