Jauniešu sacensības Spānijā un ASV – florbolā

11th septembris 2021 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Vairākas līgas un sacensības pēdējo nedēļu laikā aizvadīja pēdējās spēles. Tās tika spēlēts dažādos formātos, piemēram, atsevišķās spēlēs, izslēgšanas spēļu sērijās vai veselos turnīros dažu dienu laikā. Turpinājumā – jauniešu sacensības Spānijā un ASV – viss, kas tev jāzina par florbolu šajā vecuma grupā.

Jauniešu sacensības

Jauniešu sacensības

ASV Floridas Nacionālais jaunatnes turnīrs 2021. gadā (U14) notika Soltleiksitijā, Jūtā, un komandas bija ļoti labi sagatavotas, tāpēc tika aizvadītas ļoti aizraujošas un līdzsvarotas sacensības.Katra turnīra komanda uzvarēja vismaz vienā spēlē. Lielākajai daļai šo komandu spēlētāju florbols bija jauns, un turnīra pozitīvā pieredze lika vecākiem un bērniem jautāt, kur varētu pieteikties nākamajam pasākumam.

Mūsu mērķis turnīram bija radīt iespēju ASV U14 jauniešiem spēlēt līdzsvarotu, labi aizvadītu, konkurētspējīgu spēli izcilas sportiskās formas un progresa atmosfērā. Mēs vēlamies redzēt, kā florbols šeit aug un gūst panākumus, un no tā, ko esmu redzējis, es domāju, ka mēs sasniedzām savu mērķi. Visi bērni izklaidējās un ieguva jaunus draugus, sacīja turnīra organizatore Eimija Lihtija.

Manuprāt, šis bija līdz šim viskonkurētspējīgākais un aizraujošākā jauniešu valstsvienība, un es mudinu visus talantīgos spēlētājus piedalīties Y16 izlases programmā. Tas ir pieejams ikvienam, kas jaunāks par 16 gadiem, komentēja Daniels Viljamsons no ASV Florbola un Orlando treneris.

Turklāt Youth Nationals pieaugušo turnīrā piedalījās arī ļoti talantīga Y16 izlase. Lai gan viņi saskārās ar biedējošu opozīciju, spēlējot pieredzējušākus pieaugušos spēlētājus, viņi noturējās.

NOSLĒGUMA TURNĪRS SPĀNIJĀ

2021. gada Spānijas  čempionāts (U16) notika Navaarmado sporta centrā El Escorial, Spānijā un noslēdzās ar titulu Floorball Escorial. Šajā finālčetrinieka turnīrā bija četras komandas: Floorball Escorial (regulārās sezonas čempions), CDE Valle A, CUF Leganes un CDE Valle B.

Sestdien abi pusfināli bija skaidri, Floorball Escorial, kurš uzvarēja ar 7: 0 pret CDE Valle B. Otrajā pusfinālā starp CDE Valle A un CUF Leganes bija līdzīgs rezultāts 4: 0 CDE Valle A. Bronzas spēle bija ļoti saspringta, kurā abām komandām bija iespējas uzvarēt, taču tā beidzās ar neizšķirtu rezultātu (2-2) pēc pamatlaika, tāpēc spēle nebeidzās pamatlaikā bija jāpiešķir pagarinājums, un CDE Valle B guva zelta vārtus tikai vienu minūti pēc spēles sākuma piešķirto papildlaiku.

Fināls starp Floorbal Escorial un CDE Valle A tika aizvadīts lieliskā fiziskā līmenī, abām komandām izrādot lielu vēlmi izcīnīt zeltu. Sākumā komanda Floorball Escorial bija priekšā, kura pirmajā periodā uzvarēja ar 4: 1. Bet CDE Valle A nepadevās un šī aizraujošā perioda rezultātā spēja panākt vienmērīgu rezultātu ar 2-2. Tas bija lielisks sākums-divi vārti pirmajās trīs minūtēs un 7: 4 rezultatīva bija komanda Floorball Escorial. CDE Valle A ne mirkli neticēja, ka spēs šo spēli pagarināt, un panāca 7: 5. Taču Floorball Escorial nesalūza un guva nākamos divus vārtus pēc kārtas, tādējādi dodot viņiem četru vārtu pārsvaru. Floorball Escorial spēja noturēt šo pārsvaru (9-5) līdz spēles beigām un tika kronēti ar zelta medaļu.