Decembra notikumi FK Talsi florbola klubā – kas notiek?

8th decembris 2020 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Ja vasarā situācija Latvijā šķita, ka bija pierumusies, tad tagad tā nemaz neliekās. Vasarā bijām tā kā nedaudz palaidušies brīvāk, jo saslimušo skaits bija mazāks. Varējām jau sākt apmeklēt nelielus koncertus, zirādes un saviesīgus pasākumus. Arī sports atgriezās ar skatītāju piedalīšanos un cilvēki varēja piedalīties grupu treniņos. Tomēr tagad diezgan strauji situācija ir pamainījusies un viss nerādās tik rožainās krāsās. Mums atkal nākās izdomāt dažādus veidus, kā sevi iepriecināt. Un, protams, kā sevī noturēt aktīvu dzīvesveidu par spīti visiem ierobežojumiem. Būtībā jau paliek tik daudz dažādu iespēju – individuālas nodarbības sporta zālē, skrējiens parkā un daudz kas cits. Tomēr turpinājumā decembra notikumi florbola klubā FK Talsi.

Decembra notikumi

Decembra notikumi

Sportisti, sporta komandas un to tehniskie darbinieki šobrīd ir nudien izaicinošā laikā. Lai gan šķiet, ka mums situācija vēl nav tik saspringta kā citās valstīs. Profesionālais sports notiek, vienīgi skatītāji klātienē spēles nevar vērot. Un, protams, jāievēro arī stingri noteikumi un regulāras analīzes.

Tā kā šobrīd notiek tikai tās sporta līgās, kurās spēlētāju pamata pelnīšanas veids ir sports, FK Talsi šobrīd ietur pauzi. Tādu pašu, kāda tā bija pavasarī. Prieks, ka viņi nenokar degunu, vismaz tāda sajūta. Regulāri viņu Facebook lapā tiek publicēti video ar dažādiem FK Talsi spēlētājiem. Tā nu 8. novembrī tika publicēta nopietni nenopietna intervija ar komandas kapteini Armandu Budreiku. Pēc tam intervija ar topošo aktieri Viesturu Mārtiņu Rubeni. Pēc tam seko Martins Rūsa Jansons, Mārtiņš Maķevics, Matīss Vedenbergs, kuš starp citu izrādās ir matemātikas skolotājs.

Mūsu uzmanību piesaistīja viens video, kurā FK Talsi reklamē tā saukto superproduktu – medus sīrupu. Viņi to piegādās tev uz mājām par 6 eur. Produkts palīdzēs gūt enerģiju un uzlabot imunitāti. Tiešām izklausās pēc kārtīgas veselības bumbas. Tā kā droši sazinies ar FK Talsi un vispār laba doma vērtīgai dāvanai svētkos. Starp citu kā ideja dāvanai arī FK Talsi fanu krekli. Arī laba iespēja!

Tas no mūsu šoreiz būtu viss! Vienīgi tā kā florbols šobrīd nedaudz uz pauzes, aicinām ielūkoties arī citos portālos. Kā, piemēram, interesants bloga raksts par motorsportu. Lai interesanta lasīšana un tiekamies drīzumā!