Augstskolu turnīrs un citi jaunumi florbola frontē

30th septembris 2020 Posted in Uncategorised Nav komentāru

Neticamā ātrumā, tomēr klāt jau septembra beigas! Šķiet, ka nupat vēl baudījām vasaras sniegtos labumus. Tomēr tagad varam ļauties visam labajam, ko piedāvā rudens. Veselība no rudens ražām, skaistais zelta rudens un, protams, vairāk laika tumšajos vakaros, lai vairāk laika veltītu sporta fanošanai un līdzi jušanai. Šoreiz florbola jaunumos augstskolu turnīrs un spēļu apskats.

Augstskolu turnīrs

Augstskolu turnīrs

16. oktobrī Kocēnos norisināsies 3 x 3 florbola turnīrs augstskolām. To organizē Latvijas augstskolu sporta savienība, kā arī Kocēnu sporta klubs. Spēles sāksies plkst. 11:00. Aicinām nepalaist garām pieteikšanos, jo piereģistrēt komandas iespējams līdz 13. oktobrim. Paldies organizatoriem par to, ka dalība šajā turnīrā ir bez maksas.

Spēļu apskati

Jāsaka, ka varens trilleris norisinājās 13. septembra spēlē starp Talsu un Rubenes komandu no Kocēniem. ELVI florbola līgas spēlē vīriešiem Kocēnu komanda 17 minūšu laikā guva tiešām iespaidīgu pārsvaru 5:0, šķietami nodrošinot sev uzvaru. Tomēr spēle nav beigusies pirms tā patiešām nav beigusies. Jo viss ir iespējams! To lieliski parādīja arī Talsu lieliskā komanda. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 9:9. Pagarinājumā Dilans Kronentāls raidīja precīzu metienu un nodrošināja savu Talsu komandu ar uzvaru 10:9. Divus punktus uzvarētāju komandas sastāvā guva arī uzvaras vārtus nesošais Dilans.

Sezona ir patiešām ieskrējusies un ceram, ka tā vienā brīdī nepastāsies. Šobrīd nevar teikt, ka situācija Latvijā būtu ļoti stabila. Vīrusu gadījumu skaits turpina pieaugt un ceram, ka vienā brīdī tas neapstādinās sportu. Vienreiz jau to piedzīvojām un vēlreiz negribētu tam iet cauri. Jāsaka, ka sports ir tas, kurā notiek liela cilvēku kustība starp valstīm un pilsētām. Līdz ar riska faktors ir liels. Gaidīsim un cerēsim, kā mums visiem ies vīrusa ierobežošanā un cerēsim, ka situācija uzlabosies.

Sports ir sports! Un sports ir fantastisks! Tāpēc mēs nesekojam līdzi tikai florbolam, bet arī citiem sporta veidiem. Tā jau ir ar sporta līdzjutējiem, ka seko līdzi visiem populārākajiem sporta veidiem, bet fano par atsevišķām komandām, kas saistītas ar viņu dzimto pusi vai kā savādāk saista. Mēs nesen uzgājām interesantu sporta blogu. Droši pasekojat līdzi!