2020. gada ziņas florbola pasaulē no Talsu kluba

26th februāris 2020 Posted in Uncategorised Nav komentāru

2020. gads sācies ar pavasarīgiem un mitriem laikapstākļiem. No ziemas un sniega ne miņas. Slēpes un snovborda dēļi klusi raud skapjos un pagrabos. Toties cilvēki tikmēr var pievērsties citiem sporta veidiem. Turpināt skriešanas un riteņbraukšanas sezonu, kā arī nodarboties ar iekštelpu sporta veidiem. Kā, piemēram, florbolu, basketbolu vai kādu citu. Mēs arī 2020. gadā joprojām fanojam un jūtam līdzi par Talsu florbola klubu. Tāpēc turpinājumā neliels ieskats ar viņu jaunumiem.

Talsu florbola klubs

2020. gada sākums Talsu florbola klubam

Vispirms gribētu apsveikt Latvijas florbola izlasi ar kvalificēšanos 2020. gada pasaules čempionātam florbolā. Tas decembrī norisināsies tepat netālu esošajos Helsinkos Somijā. Tālu nav jābrauc, pie reizes varēs apskatīt Ziemassvētku rotās tērpto pilsētu un izbaudīt svētku atmosfēru. Tāpēc mēs iesakām apvienot abas lietas – atbalstīt mūsu puišus un izplānot sev svētku ceļojumu.

Zaudējums Rubenei

Svaigākā ziņa par to, ka ELVI florbola līgas turnīrā pēdējā spēlē mūsējie talsenieki diemžēl piekāpās rubenes komandai. Jāsaka, ka tikai pēdējā periodā Rubenei izdevās gūt izšķirošo pārsvaru un uzvarēt ar rezultātu 7:4. Pretinieku sastāvā ar trīs vārtiem jeb hat-trick izcēlās Reinis Mirkšs.

Uzvara pret liepājniekiem

Viesošanās Liepājā Talsu spēlētājiem izvērtās veiksmīga. Izdevās uzvarēt Liepājas komandu Kurši/Ekovalis. Spēle izvērtās visai interesanta, jo ar pamatlaiku un pagarinājumu nebija pietiekami, lai noskaidrotu uzvarētāju. Pagarinājums noslēdzās ar rezultātu 4:4. Pēcspēles metienos par laimi uzvaru izdevās izcīnīt talsniekiem. Talsu rindās   divus vārtus guva Jānis Škutāns un Andrejs Šķerbergs. Paldies viņiem par to.

2020. gadā krīt rekordi

Janvāra beigās notikusi sezonas rekorduzvara. 1. līgā uzvarēta Bauska/SC Mēmele ar rekordcienīgu rezultātu 15:0. Jāuzteic vārtsarrgs Ralfs Lavendels, kurš atvairīja pilnīgi visus 23 metienus. Spēle pilnīgi sausā! Talsenieku sastāvā ar 6 rezultativitātes punktiem izcēlās Artis Raitums.

Lai varētu īstenot plānu par 2020. gada pasaules čempionāta florbolā apmeklēšanu, mēs iesakām ielūkoties rakstā par naudas taupīšanu ziemā. Noteikti kāds padoms noderēs!

Tas šajā reizē no mums būtu viss! Turpinām sekot līdzi florbolam un turām īkšķus par savējiem, kā arī turpinām sportot paši.