Rudens / vasaras sezonas jaunumi talsenieku klubam

2nd oktobris 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Nepaspējām vēl saprast, kurā skapī saliktas siltās jakas, cepures un cimdi. Bet klāt jau rudens. Nu jā, lai kā negribētos, sācies laiks, kad jāsaprot, ka sportošana jāpārceļ uz iekštelpām. Protams, skriet, braukt ar riteni un spēlēt vēl var. Labi, īstenībā jau to var darīt arī kaut visu cauru gadu. Viss atkarīgs no apģērba un savas apņemšanās. Bet šeit, protams, esam sapulcējušies dēļ florbola. Konkrēti dēļ Talsu florbola kluba. Šoreiz pastāstīsim par vasaras un rudens perioda pēdējiem jaunumiem. Aiziet!

Rudens / vasaras perioda sezonas jaunumi

Vasaras sezona

30. augustā saņēmām patīkamus jaunumus. Florbola klubs Talsi realizējuši lielisku projektu. Proti, iegādājušies filmēšanas un straumēšanas sistēmu. Tā paredzēta treniņiem un sporta spēlēm. Kopējais projekta finansējums ir 19 965 eur. Lielāko daļu finansējusi Eiropas savienība. Bet Talsu novada pašvaldība segusi 1996, 50 eur. Lieliski jaunumi!

Sezonas sākums

Sasistam rokas un aiz prieka gavilējam! Talsu florbola klubs jauno sezonu iesācis ar uzvaru. Turklāt pār titulēto Lielvārdes / FatPipe klubu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:5. Par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts talsenieks Toms Bitmanis. Viņa kontā trīs vārtu guvumi. Sveicam Talsu klubu un īpaši arī Tomu! Talsu facebook lapā varat apskatīties arī foto galeriju no šīs spēles. Tāpat pieejams arī spēles video ieraksts.

Jaunā sezona Talsu NSS/Zerorisk

16. septembrī sezonu 1. līgā uzsāka Talsu NSS/Zerorisk komanda. Viņi diemžēl piekāpās iepriekšējās sezonas 2. vietas ieguvējiem. Tā ir Irlava / Avant komanda. Spēles rezultāts izbraukumā 6:9.

Spēle pret Mēmele / Code

26.09. Talsu klubs ar lielisku rezultātu pārspēja Mēmeles/Codes florbola klubu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 8:3. Tajā ar labu spēli izcēlās jubilārs Toms Arājs. Viņš Mēmeles/Codes vārtos trāpīja divas reizes. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Artūrs Pētersons. 1. līgā pirmie gūti vārti Dilana Kronentāla un Rūdolfa Siliņa kontā. Talsu Facebook lapā pieejams arī video no šīs spēles. Tur var arī redzēt, Toma spēli. Vēl viņu Facebook lapā arī Talsu un Ogres spēles vārtu guvumi.

Nu tā īsumā! Vēl atgādinām, ka ir iespējams iegādāties Talsu florbola kluba ganu kreklus. Tie maksā 10 eur. Iegādājies, uzvelc un esi īsts fans!