Rudens/ziemas jaunumi no florbola kluba Talsi

29th janvāris 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Esam aizvadījuši skaistus un sirsnīgus Ziemassvētkus, kārtīgi atzīmējuši Jaunā 2018. gada sagaidīšanu un nu klāt laiks ieskaitīties florbola kluba Talsi jaunumos. Vairāk jaunumi jau turpinājumā!

Jaunumi decembrī

Vēl 2017. gada rudens pašā nogalē, 26. novembrī, florbola klubs Talsi aizvadīja pirmo mājas spēli uz jaunā gerflor seguma. Talsu NSS/Zerrorisk Latvijas čempionāta 2. līgā izcīnīja uzvaru pret FK NND ar rezultātu 5:4. Šī klubam bija trešā uzvara pēc kārtas. Savukārt Elvi virslīgā zaudējumu piedzīvoja Talsu NSS/Krauzers, kas piedzīvoja zaudējumu grūtā cīņā ar 3:4 piekāpjoties Lielvārde/FatPipe. Minētais klubs zināmi kā Latvijas vicečempioni.

Nākamā spēle pienāca jau 2. decembrī, kad Talsu NSS/Krauzers stājās pretī Ogres Vilkiem, kas zināmi kā Elvi virslīgas jaunpienācēji. Un ļoti veiksmīgi! Derbijā pār vilkiem talsenieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:3. Par labāko spēlētāju talsenieku rindās tika atzīts Jānis Ragovskis, kuram spēlē hattrick un viena rezultatīva piespēle. Talsenieki bija izdarījuši visu kā plānots – kontrolējuši spēles gaidu un pacietīgi spēlējuši līdz pavisam reālām vārtu gūšanas iespējām. Līdz ar to šaubas par Talsu pārākumu nerādās ne brīdi. Jāpiezīmē, ka spēle notiks Ogrē un viņu faniem diemžēl mājas spēles izvērtās pagalam neveiksmīga.

15. decembra spēle

15. decembrī Talsu klubs savās mājās uzņēma slavenos Rubenes florbolistus, kuri tajā brīdī ieņēma 3. vietu turnīra tabulā. Jāatzīmē, ka pirmajā tikšanās reizēs Rubenes sportisti bija pārāki ar rezultātu 9:6. Līdz pat spēles 50. minūtei ritēja līdzīgās pozīcijās un rezultāts uz tablo rādīja 6:6, bet viss līdz brīdim, kad Talsu rezultatīvākais spēlētājs Toms Bitmanis guva acs traumu. Pēc nepatīkamā savainojuma rubenieši parādīja savu pārākumu un talseniekiem nācās mājās braukt kā zaudētājiem. Bet tagad par 15. decembra spēli! Decembra vidus atbildes spēlei talsenieki bija cītīgi gatavojušies un bruņojušies ar pacietību. To visu ātri vien varēja redzēt arī uz tablo. Tas bija neticami! Spēles 10. minūtē tablo rādīja rezultātu 6:0 un tas bija par labu Talsu klubam. Spēles 3. trešdaļā rubenieši mēģināja spēles rezultāta starpību samazināt, tomēr velti. Spēle noslēdzās ar rezultātu 11:4. Spēles labākā spēlētāja gods tika Krišam Treimanim, kurš var lepoties ar divu vārtu guvumu. Savukārt rezultatīvākā spēlētāja gods – Janim Ragovskim ar trim vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Gada noslēguma spēle un vieta turnīra tabulā

Savukārt 16. decembra spēlē Talsu NSS/Krauzers Stalbē tikās ar pagājušās sezonas lielāko pārsteigumu Pārgaujas komandu. Arī šī spēle talseniekiem bija īpaša, jo nācās revanšēties komandai, kurai iepriekš smagi zaudēts. Pirmā trešdaļa tika noslēgta ar rezultātu 5:0. Bet 2. trešdaļā pretinieku uzbrukuma līderis guva divus vārtus un trešās trešdaļas sākumā panāca jau 5:3. Tomēr talseniekiem izdevās nosargāt pārsvaru, uzvarot spēli ar 7:4.

Pēc visām šīm minētajām spēlēm Talsu klubs pakāpās uz turnīra sesto vietu. Seko līdzi jaunumiem! Drīzumā pastāstīsim kā klubam veicies janvārī.