Pelni naudu ar sporta likmēm

16th jūnijs 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Sportu var iedalīt divās daļās. Ar to var pelnīt naudu vai tas vienkārši sniedz prieku un azartu. Ja runājam par naudas pelnīšanu ar sportu, tad pastāv divi veidi. Pirmais pelnīšanas ir profesionāli sportisti. Otrais pelnīšanas veids ir sporta likmes. Tas nozīmē, ka prognozē rezultātu uz dažādiem sporta notikumiem un uzvaras vai precīza rezultāta (salikumi ir daudz), tu saņem naudu. Par to visu vēlāk. Bet tagad sākumā mēs pastāstīsim par florbola kluba Talsi pēdējā laika jaunumiem.

Kā pelnīt naudu ar sportu

Florbola Kluba Talsi jaunumi

27. maijā Tallinā Talsu bērnu komanda izcīnīja 3. vietu un bronzas medaļas.

Maija beigas – jūnija sākumā Ļvovas pilsētā Ukrainā norisinājās Ukraine Open Floorball tunrīrs U-16. Pirmajā spēles dienā Talsu klubs ar 0 pret deviņi sagrāva SKIF Ukraine. Bet otrajā dienā talsenieki lika piekāpties Lemberg Ukraine komandai. Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:0.

Kā pelnīt naudu ar sportu

Ja apgrozies sporta vidē un interesējies par sportu, tad noteikti zini, ka online sporta likmes ir lielisks naudas pelnīšanas veids. Turklāt nupat Latvijas sporta likmju piedāvājumā parādījies jaunpienācējs. Tas ir Pafbet, kas domājams kļūs par nopietnu konkurentiem pārējiem Latvijas sporta likmju nodrošinātājiem – Optibet, 11.lv, Olybet, Betsafe un Synottip. Pieļaujam, ka Pafbet.lv esi jau pamanījis, jo uzņēmums ir sponsors daudzām Latvijas sporta komandām un individuāliem sportistiem. Piemēram, Aļonai Ostapenko vai pludmales volejbola pārim Pļaviņam un Točam. Tā kā dzīvē un sportā viss ir iespējams, tad varbūt kādreiz pienāks laiks arī florbola kluba Talsi atbalstam.

Par sporta likmēm

Sporta likmes ir aizraujošs veids kā piešķirt vēl lielāku azartu līdzi jušanai par sev interesējošām komandām, individuāliem sportistiem un sporta pasākumiem. Ņem vērā, ka bieži vien veikt likmes var arī par politiskiem notikumiem, piemēram, vēlēšanām vai muzikāliem pasākumiem, piemēram, Eirovīziju. Noteikti esi dzirdējis, ka ziņās raksta, ka bukmeikeri no kompānijas x ziņo, ka Eirovīzijā uzvarēs pārstāvis no valsts x.

Vispār jau veicot likmes uz sporta notikumiem ir daudz reālākas iespējas laimēt, nekā tas ir loterijās vai kazino.