Pavasara sezonas jaunumi florbola klubam Talsi

5th aprīlis 2019 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Esiet atkal sveicināti florbola kluba Talsi jaunumos. Šajā reizē atskatīsimies uz pavasara jaunumiem. Jā, ak, šis pavasaris. Šķiet, ka katru pavasari cilvēki kļūst arvien priecīgāki. Kā nu ne, ja vakari kļuvuši gaišāki, bet dienas siltākas. Ceram, ka siltums turpināsies un atkal varēsim priecāties par garu vasaru. Siltais laiks liek arī sasparoties sporta cienītājiem un arvien vairāk ielās parādās skrējēji un riteņbraucēji. Bet mēs taču šoreiz stāstam par florbolu – pavasara jaunumiem. Lai gan tiem, kam sports asinīs, parasti interesē vairāki sporta veidi, ne tikai viens.

Pavasara sezonas jaunumi florbola klubam Talsi

Daktera Klauna akcija

Lai atbalstītu Bērnu slimnīcas mazos pacientus, arī florbola klubs Talsi piedalās Daktera Klauna akcijā. Talsenieki savā Facebook lapā ievietojuši bildi ar sarkaniem deguniem. Tiešām prieks par spēlētāju aktivitāti, iesaistoties bērniem tik ļoti nozīmīgā akcijā. Lai veselība!

Nākošā play – off spēle

Sestā play – off spēle starp Talsu un Betsafe Oxdog Ulbroka komandu norisināsies 7. aprīlī plkst. 18:00.

Pēdējās play – off spēles

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā Talsu un Ulbrokas rezultāts šobrīd ir neizšķirts 2 pret 2. Piektdienas vakarā, 29 martā, talsinieki saspringtā spēlē guva uzvaru pār Ulbrokas komandu. Priecājamies! Bet diemžēl svētdien, pēdējā marta dienā, spēli zaudēja. Šeit ļoti jāuzteic mūsējie spēlētāji. Jo tik augsti rezultāti mūsu FK Talsi komandai pēdējo reizi bijuši tikai pirms 10 gadiem. Talsu televīzijas arhīvos var atrast video raidījumu par talsenieku spēlēm. Bet FK Talsi Facebook lapā varat redzēt video ierakstus no spēlēm. Noteikti būs interesanti ielūkoties. Vēl gribējām pateikt, ka ļoti pozitīvi, ka tiek organizēti fanu autobusu uz Rīgu. Pareizi ir, savējie ir jāatbalsta! 

31. marta spēles plašāks apskats

Spraiga ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērija izvērsusies starp esošo  čempioni Betsafe Oxdog no Ulbrokas un Talsu Krauzers komandu. 31. ,arta vakarā abas komandas tikās Talsos. Spēlē diemžēl uzvaru ar 5 pret 3 svinēja Ulbrokas komanda. Līdz ar to sērijā tiks atjaunots neizšķirts rezultāts 2 pret 2. Jāsaka, ka talsenieki tiešām cīnās godam. Mēs ceram, ka mūsējiem talseniekiem izdosies izraut uzvaru. Tas tiešām būtu, ko vērts! Lai izdodas!