Krauzers Talsi turpina sezonu

7th oktobris 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Talsi Krauzers turpina sezonu 2018. / 2019. gada sezonā. Mēs, līdzjutēji, cenšamies cik varam turēt īkšķus. Vispār jau ļoti svarīgi ir apmeklēt mājas spēles klātienē. Un pēc iespējas aizdoties arī uz izbraukuma spēlēm. Spēlētājiem tas ir ļoti svarīgi. Var taču just, kāds spēks uzreiz paceļas spēlētājiem. Īpaši izšķirošās spēlēs. Tagad jau vispār, kad ārā nav, ko darīt, tad var doties skatīties spēles. Jautri un aizraujoši pavadīts vakars būs garantēts. Ņem līdzi arī draugus un ģimeni.

Iepriekš nepaspējām izstāstīt visus jaunumus. Tāpēc turpinājumā pēdējie kluba jaunumi.

Krauzers Talsi turpina sezonu

Spēle pret Mēmele/Code

26. septembra spēle pret Mēmele/Code izvērtusies laba gan komandai, gan Tomam Arājam. Viņš savā dzimšanas dienā guva divus vārtus. Tādā veidā palīdzot savam Talsu klubam gūt uzvaru 8:3 pret Mēmele/Code. Savukārt Dilanam Kronentālam un Rūdolfam Siliņam pirmie vārti 1. līgā. Krauzera Facebook lapā varat arī aplūkot spēles video ierakstu.

Spēle pret Ogres Vilkiem

29. septembrī plkst. 18:00 Talsu valsts ģimnāzijā tika aizvadīta spēle pret Ogres Vilkiem. Arī šīs spēles video ieraksts vērojams Talsu kluba Facebook lapā.

Spēle pret Lekringu

6. oktobrī plkst. 18:00 tika aizvadīta mājas spēle pret florbola klubu Lekrings. Tā norisinājās mājās Talsu valsts ģimnāzijā. Arī šīs spēles video ieraksts pieejams Facebook lapā.

Vēl Talsu kluba Facebook lapā varat aplūkot video no Talsu spēles pret Kurši/Ekovalis.

Ziemas nometne

Šobrīd ir iespēja pieteikties florbola ziemas nometnei. Tā paredzēta gan bērniem, gan jauniešiem. Nometne norisināsies pēc Ziemassvētkiem – no 27. līdz 30. decembrim. Tiks slīpētas tehniskās, taktiskās un fiziskās prasmes. Nometnes maksa ir 90 eur. Maksa iekļauj pašu nometni, t-kreklu, naktsmītni un ēdināšanu 4 reizes dienā.

Vēl runājot par mājas spēlēm. Tad ieeja mājas spēlēs ir 1,50 eur. Skolēniem un pensionāriem ieejas maksa 0,50 eur. Tā kā cena noteikti nevarētu būt iemesls nedoties uz spēlēm. Ir taču jāatbalsta sava komanda. Viņi taču spēlē arī dēļ saviem faniem. Vai ne tā?

Labi, šai reizei tad viss! Turam īkšķus par talseniekiem un atbalstām! Tiekamies nākamajā reizē, florbola fani un atbalstītāji!