Kluba Talsi FK 2019. gada jaunumi

21st janvāris 2019 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Sveiciens jaunajā 2019. gadā! Ceram, ka gads iesācies veiksmīgi un esi spēka pilna jaunajam gadam. Tāpat ceram, ka joprojām esi sporta fanošanas viļņa. Mēs esam! Esam jau stāstījuši, cik svarīgi sportistiem ir līdzjutēji. Tie sportistiem un komandām dod cīņas sparu un īpašu pacēlumu. Mēs domājam, ka daudzās dzīves situācijās ir ļoti svarīgi sajust citu cilvēku atbalstu. Piekritīsiet taču. Bet ne par to šoreiz stāsts. Pastāstīsim par florbola kluba Talsi pēdējā laika jaunumiem, labākajiem spēlētājiem un nākošajām spēlēm. Lai laba lasīšana!

Kluba Talsi FK 2019. gada jaunumi

Sveicam mūsējo klubu Talsi ar uzvaru pret Ogres Vilkiem. Tiesa gan uzvara nenācās viegli. Var teikt, ka spēle bija pat samocīta. Tā noslēdzās ar rezultātu seši pret četri. Līdz ar to klubs šobrīd atrodas 2. vietā turnīra tabulā. Labākais spēlētājs šajā spēle nosaukts Artis Raitums. Sveicam!

Atgādinām, ka varat sekot līdzi spēļu video ierakstiem. Tiem variet sekot līdzi florbola kluba Talsi Facebook lapā. Ja nu nav sanācis spēlēs vērot klātienē vai arī gluži vienkārši gribam vēlreiz noskatīties labākās epizodes.

Decembra spēlētājs

Prieks, ka par decembra labāko spēlētāju Kurland Auto atzīts mūsējais. Un tas ir Matīss Fogelis. Sveicam un vēlam veiksmīgas arī turpmākās spēles! Bet par novembra labāko spēlētāju nosaukts Armands Budreika.

Tuvākās spēles

Tuvākā spēle Talsu klubam ir 23. janvārī pret Kuldīga/KNSS. Tā norisināsies plkst. 20:00 Talsu Valsts ģimnāzijā. Arī 27. janvāra spēle notiks mājās – ģimnāzijā. Spēles sākums plkst. 18:00 un tā norisināsies pret SK Pārgauja klubu.

Fanu krekli

Atgādinām, ka florbola kluba Talsi Facebook lapā joprojām ir iespēja iegādāties fanu kreklus. Varat iegādāties gan sieviešu, gan vīriešu kreklus. Viena krekla cena ir vien 10 eur.

Tas šajā reizē viss! Sekojam līdzi spēlēm un dodamies vērot mājas spēles. Protams, pavisam labi, ja kādreiz izdodas apmeklēt arī izbraukuma spēles. Tajās taču īpaši jājūt līdzi. Piekritīsiet taču mums, vai ne? Jo izbraukuma spēlēs taču visi fano par savējo komandu. Tāpēc svarīgi apmeklēt izbraukuma spēles.