Florbols Talsos – pēdējā laikā jaunumi

25th novembris 2017 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Sveiciens visiem florbola kluba Talsi faniem. Ir pienācis laiks atkal atskatīties uz talsenieku panākumiem un arī zaudējumiem. Florbols vieno!

Florbols Talsos – augusts un septembris

30. augusta spēlē pret Lielvārdi, gatavojoties Virslīgas sezonai, FK Talsi cīnījās neizšķirti ar rezultātu 5:5. Arī nākamajā Virslīgas gatavošanās spēlē, 2. septembrī, Talsu kluba spēlētājiem nācās piekāpties Betsafe/Ulbroka klubam. Spēle noslēdzās ar rezultātu 6:9 un par spēlēs vērtīgāko spēlētāju tika nosaukts mūsējais Jānis Ragovskis. Toties pēdējā virslīgas pārbaudes spēlē Talsi svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:2 pret Ķekavas komandu.

Pēc Virslīgas pārbaudes spēlēm Talsu kluba spēlētājs Jānis Ragovskis Latvijas U23 izlases sastāvā guva vārtus pret Somijas izlasi. Šie vārti viņam noteikti deva lielāka pārliecību, spēlējot gan izlases, gan Talsu kluba sastāvā. Tāpat Talsenieki ir pārstāvēti Latvijas vīriešu izlases komandā. 10. septembra spēlē Latvijas izlases sastāvā spēlēja Talsu kluba spēlētāji Artis Raitums (spēlējošais treneris), Jānis Ragovskis un Toms Bitmanis. Visi minētie spēlētāji izcēlās ar vārtu guvumiem un Latvijas izcīnīja uzvaru pret Igaunijas izlasi ar 8:3.

Virslīgas jauno sezonu Talsu florbola klubs sāka ar uzvaru pagarinājumā 5:4 pret FK Kurši. Klubs sveic spēlētājus Matīsu Fogeli un Deivi Deividu Ozoliņu ar pirmajiem vārtiem Virslīgas čempionātā.

Florbols Talsos – oktobris un novembris

Jaunā sezona Talsu klubam turpinājās ar uzvaru. 1. oktobra spēlē Elvi līgā vīriešiem izdevās būt pārākiem pret Ogres Vilkiem. Spēle noslēdzās ar diezgan grandiozu rezultātu 9:2. Savukārt 7. oktobrī pie pirmā pasākuma tika Talsu otrās līgas komanda, kas ar 4:3 pieveica FK NND. Bet Talsu virslīgas komanda 7. oktobrī ar 6:1 pieveica Lekringu. Teicams panākums! Rezultatīvākais spēlētājs Talsu rindās bija Toms Bitmanis, bet labākā spēlētājs gods pienācās Artim Raitumam.

13. oktobris Talsu klubam bija nozīmīga diena, jo tika panākta vienošanās ar Somijas elites līgas aizsargu Andri Blumbahu. Savukārt 1. novembris bija svarīga diena pieciem Talsu kluba spēlētājiem, kuri tika izsaukti uz Latvijas izlases treniņnometni – Toms Bitmanis, Artis Raitums, Jānis Ragovskis, Andris Blumbahs un Valters Kasjaņenko.

12. novembrī Talsu klubs pārtrauca zaudējumu šeriju pret Igaunijas čempioniem – ar rezultātu 6:5. Savukārt 14. novembrī Latvijas čempionāta Elvi Virslīgā Talsu klubs devās revanšēties Igaunijas čempioniem EMU. Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:5, bet tomēr pagarinājumā Talsiem izdevās izraut uzvaru, uzvaras vārtus gūstot Armandam Budreikam. Bet 15. novembrī diemžēl tika gūts zaudējums pret Cēsu Lekringu ar rezultātu 7:3.

 

Seko līdzi jaunumiem un atbalstām Talsu florbola klubu kopā! Par uzvaru!