Florbola kluba Talsi pavasara sezonas jaunumi

20th maijs 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Laiks tiešām rit vēja spārniem un ja tas tiešām rit ātri, tas nozīmē, ka dzīvojam interesantu un piepildītu dzīvi. Tāda tā noteikti ir florbola kluba Talsi spēlētājiem, kuriem 2017/2018. gada sezona izvērtusies veiksmīga. Iepriekš tikāmies martā, kad stāstījām par talsenieku februāra un marta jaunumiem. Tagad tad turpinājumā lasi vairāk par pārējiem šīs sezonas florbola notikumiem.

Pavasara sezonas jaunumi

Pirms ķeramies klāt spēļu rezultātiem, padalīsimies ar informāciju, ko izpaltīja florbola klubs Talsi. Proti, aicinājums piedalīties Arta Rituma florbola skolas nometnē jūlija vidū Talsos. Nometne tiks aizvadīta ar sporta un florbola zinošiem cilvēkiem – Arti Ritumu, Tomu Bitmani, Jāni Ragovski, Andri Blumbahu un Santu Matrozi. Nometnes laikā paredzēti 4 treniņi dienā, miniturnīri, T-krekls dalībniekiem un treniņš pie jūras. Piesakies!

Aprīļa notikumi

3. aprīlī Jaunatnes čempionāta ietvaros Talsu kluba U13 grupas zēni 16 spēlēs izcīnīja 10 uzvaras un ieguva augsto 4. vietu. Uzteicami, ka talsu puikas uzrādījuši trešo labāko aizsardzības rādītāju, 16 spēlēs ielaižot 70 vārtus. Jāuzteic čempionāta rezultatīvākie spēlētāji Talsu rindās – Klāvs Araks un Daniels Karlsons ar 35 punktiem un Roberts Vegners ar 19 punktiem. ZU14 grupā talsenieki 14 spēlēs izcīnīja 13 uzvaras, kļūstot par čempionāta uzvarētājiem. Savukārt ZU16 grupas 2.divīzijā ar 14 uzvarām 16 spēlēs nodrošināja augsto otro vietu. Sveicam!

Savukārt 26. aprīļa spēlē Talsu U14 kluba ar 3:1 un 6:1 pārspēja FS Masters/Ulbroka un tādējādi trešo gadu pēc kārtas izcīnīja iespēju spēlēt Latvijas čempionāta finālā. Un jā, tas arī piepildījās! Talsenieki kļuva par čempioniem un ieguva trešo čempionu titulu pēc kārtas. Talsenieki ar 5:1 pārspēja Ķekavas florbolistus.

Maija notikumi

10. maija spēlē pret FBK RigaRockets mūsējie Talsu klubs piedzīvoja vārtiem bagātu uzvaru un svinēja iekļūšanu Latvijas čempionāta finālā.

Lepojamies arī ar U16 grupas 2.divīzijas talseniekiem, kuri kļuva par čempioniem, finālā pārspēja Madonas/Kalsnavas komandu ar 5:2.

 

Turam īkšķus par 2017./ 2018. gada sezonas pēdējiem notikumiem! Cerams, ka sezonas nogale izvērtīsies patiešām veiksmīga un gan mazo, gan lielo spēlētāju klubi būs gandarīti par sasniegto un ar “vieglu sirdi” varēs baudīt vasaru. Lai mums visiem izdodas un uz tikšanos jau nākamajās ziņās par Talsu klubu.