Talsu florbola kluba jaunumi

14th augusts 2017 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Ar straujiem soļiem tuvojas rudens un līdz ar to arī jaunā 2017./2018. gada sezona, kurai aktīvi gatavojas arī Talsu florbola klubs.

Talsu florbola kluba treniņnometne

No 14. līdz 16. jūlijam Talsu florbola komanda aktīvi aizvadīja trīs dienu treniņnometni, gatavojoties jaunajai 2017./2018. gada sezonai.

Talsu florbola klubs aizvadījis starptautisku turnīru

Augusta sākumā Talsu flobrola klubs atgriezies no starptautiska florbola turnīra, kas norisinājās Bosnijas un Hercogovinas otrā lielākajā pilsētā Banja Luka. Izdevies parādīt lielisku sniegumu, jo talsenieki tikuši pie sudraba medaļām. Turnīrs minētajā pilsētā noticis jau devīto reizi. Starptautiskajā turnīrā piedalījušās 12 komandas no dažādām Eiropas valstīm – Somijas, Latvijas, Čehijas, Slovēnijas un florbolam pietiekami eksotiskās Serbijas un Bosnijas un Hercegovinas.

Jau pašā pirmajā turnīra spēlē Talsu klubs uzvarēja turnīra mājiniekus FC Gromovi ar rezultātu 16:2. Tālāk sekoja otrā apakšgrupas spēle, kad talsenieki ar graujošu rezultātu pieveica slovēņu klubu Gostilna Vitranc ar rezultātu 9:0 – par spīti tam, ka pirmajā spēles daļā klubi rādījuši līdzīgu sniegumu.

Ar somu klubu Hakunila Pirates Talsu florbola klubs tikās turnīra otrajā dienā. Lai gan somi spēles sākumā bija vadībā ar 2:0, Emīls Hartmanis spēja gūt trīs vārtus, kas sniedza iespēju spēli noslēgt kā uzvarētājiem uz rezultātu 5:2.

Tālāk jau pusfinālā mūsējie tikās ar Šveices klubu Gruppe Frosch, kuriem ar lielisku sniegumu izcēlās vārtsargs. Tomēr arī šī vārtsarga durvis nepalika neaizslēgtas, pamatlaiku noslēdzot ar neizšķirtu spēles rezultātu 1:1. Tomēr pēcspēles metienos ar 2:0 pārāki bija latvieši.

Fināla spēlē mūsējais Talsu klubs tikās ar Slovēnijas Gostilna Vitrac, kurus iepriekšējā spēlē bija izdevies uzvarēt. Vadībā ar rezultātu 1:0 atradāmies lielāko spēles daļu, tomēr vien minūti pirms pamatlaika beigām slovēņiem izdevās izlīdzināt rezultātu, diemžēl panākot neizšķirtu 1:1. Sekojošajos pēcspēles soda metienos mūsējiem nācās piekāpties slovēņiem un noslēgt turnīru ar sudraba medaļām.

Lepojamies ar komandu un īpaši vēlamies izcelt Arti Raitumu, kurš tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Un atgādinām, ka jušanu līdzi savam iecienītākajam klubam vari padarīt aizraujošāku ar Paf kazino!

Vēlam Talsu klubam veiksmīgu un uzvarām bagātu sezonu!