Februāra un marta jaunumi no FK Talsi

15th marts 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Laiks steidzas patiešām ātri un nu jau pienācis marta vidus. Tāpēc ir pienācis laiks atskatīties, kā florbola klubam Talsi ir veicies februārī un martā. Vairāk jau turpinājumā!

Februāra jaunumi no FK Talsi

Janvāra beigās / februāra sākumā Pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīrs. Tā laikā visi talsenieki un Talsu florbola līdzjutēji varēja gavilēt. Jo FK Talsi spēlētājs Artis Raitums tika atzīts par labāko spēlētāju spēlē pret Šveices izlasi. Priecājamies kopā! FK Talsi Facebook lapā varat aplūkot video ar Arta lielisko sniegumu. Tāpat FK Talsi Facebook lapā varat redzēt video no radio pieci.lv intervijas ar Talsu spēlētāju Arti Ragovski.

Pēc izlases spēlēm sekoja mačs Elvi florbola līgā. Talsu klubs tikās ar Betsafe/Ulbroka un talsenieki savā laukumā bija pārāki ar 7:5. Trīs vārtus šajā spēlē guva jau nupat pieminētais spēlētājs Artis Raitums.

Savukārt 17. februāra spēlē Talsu klubs diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar vienu vārtu starpību. Spēlē pret FBK Valmiera piedzīvots zaudējums ar 5:6. Arī šīs spēles labākos momentus iespējams aplūkot FK Talsi Facebook profilā.

Bet 21. februāra spēlē FK Talsi izdevās izcīnīt skaistu uzvaru. Spēlei punktu pielika Andrejs Šķerbergs, kurš savā dzimšanas dienā realizēja spēles izšķirošo bullīti. FK Talsi izcīnīja uzvaru pār Jūrmalas komandu ar 10:9. Šī uzvara talseniekiem nodrošināja iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Marta jaunumi no FK Talsi

Tikmēr 8. marta spēlē Talsu NSS/Krauzers U16 komanda uzvarēja trešo spēli pēc kārtas ar 3:0 esot labāki pret Rēzeknes komandu. Jāatzīmē, ka šī bijusi trešā sausā uzvara pēc kārtas. Vārtos Kristiāns Lavendels.

No spēļu ziņām pagaidām viss.

T-krekli

Papildus spēļu ziņām, vēlamies pastāstīt par interesantiem jaunumiem Talsu kluba faniem. Facebook lapā pieejama informācija par melniem fanu krekliem ar FK Talsi logo. Pieejami krekli gan sievietēm, gan vīriešiem. Katra krekla cena ir 10 eur. Cena ir diezgan demokrātiska, lai katrs fans spētu to iegādāties. Tādējādi atbalstot Talsu klubu gan mājas, gan izbraukuma spēlēs.

Vēlam veiksmi FK Talsi izslēgšanas spēlēs! Lai pavasaris nes aizraujošas spēles un lieliskas uzvaras! Uz tikšanos jau drīzumā!