Elvi florbola līgas jaunumi florbola klubam Talsi

23rd februāris 2019 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Esiet sveicināti sporta draugi! Tagad tiekamies februāra beigās, kad Latvijas florbolā norisinās interesanti notikumi. Proti, izslēgšanas spēles. Mēs, protams, ar visiem spēkiem esam par Talsu komandas uzvaru. Ja tu lasi šo ziņu, tad arī noteikti tu esi šī kluba fans. Par Elvi florbola līgas jaunumiem no Talsu FK puses vari lasīt turpinājumā.

Izslēgšanas spēles

Latvijas čempionāta florbolā 1. līgā sākušās izslēgšanas spēles. Pirmajā spēlē mūsējie talsenieki tikās ar Latvijas Universitātes / FS Masters komandu. Pretinieki austrumu grupā ieņēma 4. vietu, bet mūsējie rietumos ierindojās 5. vietā.

Sestdienas spēle

Sestdienas spēli Talsos lieliski uzsāka mājinieki. Jau trešajā spēles minūtē talsenieki atradās vadībā ar 3:0. Vārtus guva Klāvs Araka, Toms Arājs un Deniss Grundmanis. Pēc tāda spēles sākuma pretinieki bija spiesti paņemt pārtraukumu. Likās jau, ka spēles gaita izlīdzinājās, tomēr Arājs guva jau ceturtos vārtus. Rezultāts 4:0. Universitātes komandai bija iespēja spēlēt vairākumā, tomēr spēles rezultātu tas nemainīja. Otro spēles puslaiku aktīvāk iesāka universitātes komanda. Tam bija arī acīmredzams rezultāts. Viņi panāca rezultātu 4:3. Toties perioda beigās Talsi guva kuriozus vārtus, nostabilizējot savu rezultātu 5:3. Trešās trešdaļas vidū talsenieki iemeta vēl vienu vārtus. Tas bija ļoti svētīgi. Jo diemžēl trešajā trešdaļa pretinieki atkal izcēlās ar vārtu guvumu, panākot rezultātu 6:5. Par laimi atlikušajā spēles laikā rezultāts nemainījās. Talsu komandai izdevās izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru.

Labākie spēlētāji

Spēles labākais spēlētājs Latvijas universitātes komandai bija Valters Lapiņš, kuram 2 vārtu guvumi. Bet talsinieku rindās izcēlās Toms Arājs, kuram 2 vārtu guvumi un 2 rezultatīvas piespēles. Otru spēli abas komandas aizvada šodien, kad spēle notiek Ulbrokas sporta namā. Ja šajā spēlē uzvarēs universitāte, tad trešā izšķirošā spēle notiks 24. februārī Elektrum Sporta centrā.

Fanu krekli

Klāt interesantās izslēgšanas spēles. Tajās piedalīsies arī florbola klubs Talsi. Tāpēc aicinām visus līdzjutējus kārtīgi sagatavoties un doties skatīties spēles klātienē. Lai justos kā īsts fans, iegādājies fanu kreklu. To var iegādāties vien par 10 eur. Visiem interesentiem jāsazinās pa telefonu vai Facebook. Kontaktus varat aplūkot florbola kluba Talsi Facebook lapā.