Decembra sākums florbola klubam Talsi

17th decembris 2018 Posted in Uncategorised by Nav komentāru

Pēdējo reizi ar jums tikāmies oktobra vidū. Bet tagad jau klāt decembra vidus. Var teikt, ka Ziemassvētki jau klauvē pie durvīm. Svētdien būs klāt 4. Advente, bet nākamajā pirmdienā jau Ziemassvētki. Cerams, ka visas dāvanas jau esi sarūpējis un nu vairs atlicis tikai gaidīt pašus svētkus. Bet ko tagad dara sportisti? Mēs ceram, ka arī sportisti šobrīd saliek punktus uz “i”, lai noslēgtu sezonu vai paņemtu pauzi starp svētkiem. Un pēc atsāktu sezonu ar dubultu jaudu. Arī šajā reizē ieskatīsimies, kādi jaunumi decembra sākumā ir florbola klubam Talsi.

Decembra jaunumi

Tuvāko spēļu grafiks

9. janvārī plkst. 20:00 Talsu NSS/Zeroriska  komanda aizvadīs spēli pret FK JeNo komandu. Tā notiks Talsu Valsts ģimnāzijā. Savukārt pavisam drīz, 19. decembrī plkst. 20:00, vērosim Talsu komandas spēli pret Leģions/Grobiņas SC. Arī šī spēle notiks Talsu Valsts ģimnāzijā. 12. janvārī plkst. 18:00 talsenieki aizvadīs spēli pret FBK Valmiera. 22. decembra vakarā notiks ELVI līgas spēle pret Talsu komandu un Rubenes spēlētājiem. Spēli uzņems Talsu Valsts ģimnāzija.

Balsojums par novembra labāko spēlētāju

Šobrīd Facebook noris balsojums par novembra labāko spēlētāju. Spiežot sirsniņu, varat atdot savu balsi par Uģi Adiņu. Ja vēlaties balsot par Armandu Budreiku, spiežat smejošo sejiņu. Bet balsojot par Mareku Stančiku, būs jāspiež izbrīnītā jeb wow sejiņa.

Oktobra labākais sportists

Tikmēr ir zināms jau oktobra labākais spēlētājs “Kurlandauto Serviss”. Par labāko spēlētāju atzīts Toms Arājs. Viņš oktobrī Talsu komandai palīdzēja tikt pie 12 punktiem no 15. Viņš izcēlās ar līdera cienīgu sniegumu un 10 rezultativitātes punktiem.

Pasaules čempionāts florbolā

Mums liels prieks, ka Talsu komandas spēlētājs Arts Raitums ticis iekļauts Pasaules čempionāta  florbolā sastāvā. Čempionāts norisinājās no 1. līdz 9. decembrim Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Tāpat sastāvā tika iekļauts arī Talsu komandas spēlētājs Jānis Ragovskis. Viņam šī bija debija pasaules čempionātā.

Tas nu šajā reizē būtu viss. Ceram, ka esi gatavs svētkiem un tajā pašā laikā jūti līdzi gan florbolam, gan citiem sporta veidiem. Jo sports taču ir tas, kas mums visiem uztur možumu un jāsaka, ka arī uztura prieku. Lai priecīgi svētki un tiekamies visdrīzāk jaunajā gadā.